Meneviş Asansör
 

 

Menevis Asansör, 1998 yılında kurulmuş olup şu anda sektörde tanınmış bir isim olan İsmail MENEVİS'in direktörlüğündedir.  Meneviş Asansör sektör tecrübesiyle güvenli ve kaliteli üretim ve servis politikasından ödün vermeden konusunda uzman mühendis ve teknik personeli ile bölgesinde birçok asansör projesine imza atmıştır. Asansör montajında kaliteli malzeme kullanılması montaj personeli tarafından montaj edilmesi de çok önemlidir. İlkemiz; sağladığımız müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden çalışma prensiplerimiz ile çalışmalarımıza devam ederek ürünlerimizi, en hızlı sürede tecrübeli personellerimiz tarafından Türkiye ve Avrupa’nın kabul gördüğü standartlarda hizmet sunmaktır.   
 
  Meneviş Asansör, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servis hizmetlerini; konusunda uzman personeli ile yerinde kusursuz hizmet sunmaktadır. Meneviş Asansör, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servis hizmetlerini kendine ilke edinmiş ve bu alandaki çalışmaları ile sektördeki payını sürekli olarak arttırmıştır.  
 
 
Vizyonumuz 
 
Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmaktır.  
 
 
  Misyonumuz 
 
Çalışmak, çalışmayı kutsal saymak, daima en iyiyi yapmak, sürekli en iyi ve en önde olmak temel prensibimizdir. Bu amaçla da siz değerli müşterilerimizin görüşleri ve bize yapacağız tavsiyelerinizi işimizin ayrılmaz bir parçası ve en önemli sermayesi olarak kabul ediyoruz. Yapacağımız faaliyette insanı, toplumu, çevreyi korumayı ve ahlaki kuralları gözetmeyi ilk hedef olarak kendimize düstur ediniyoruz.